★ Ursus Knife | Boreal Forest
★ Ursus Knife | Boreal Forest належить до предметів типу ніж у Counter-Strike 2, рідкість Covert. Ніж носять щораунду, тому його вигляд має значення для гравців. Його можна отримати в будь-якому стані зношення, від Factory New до Battle-Scarred. Цей предмет також має видання StatTrak™. Наразі його можна придбати від $51.87 (Steam приблизно $50.26). Велика кількість оголошень полегшує купівлю та оцінку. На GetSkin ви перетворюєте безкоштовно зароблені бали на скіни Counter-Strike 2.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $127.76 | $185.30 | 2 |
| Minimal Wear | $70.31 | $60.59 | 35 |
| Field-Tested | $67.59 | $49.02 | 83 |
| Well-Worn | $65.52 | $53.62 | 16 |
| Battle-Scarred | $62.30 | $49.89 | 27 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Minimal Wear | $79.86 | $94.60 | 5 |
| Field-Tested | $70.74 | $62.92 | 32 |
| Well-Worn | $82.20 | $336.60 | 1 |
| Battle-Scarred | $78.10 | $153.45 | 1 |
Ринкова статистика
$49.02
Ціна від
$336.60
Найвища ціна
202
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
+28%
Доплата за StatTrak™
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$49.02 - $76.34
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Яка поточна ціна ★ Ursus Knife | Boreal Forest?
★ Ursus Knife | Boreal Forest можна купити від $49.02 на Waxpeer (близько $67.59 на Steam). Ціна зростає з кращим станом і у версії StatTrak™, тож варто порівняти варіанти в таблиці вище.
Скільки коштує StatTrak ★ Ursus Knife | Boreal Forest?
Так, ★ Ursus Knife | Boreal Forest має версію StatTrak™ - ціни починаються від $62.92 (+28% щодо звичайної версії). StatTrak™ рахує ваші вбивства цією зброєю і цінується здебільшого рейтинговими гравцями.
Які стани зношення має ★ Ursus Knife | Boreal Forest?
Скін виступає у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Вигляд і ціна залежать від стану, тому в таблиці вище показуємо ціни окремо для кожного.
Які діапазони float для ★ Ursus Knife | Boreal Forest?
Float ★ Ursus Knife | Boreal Forest залежить від стану і лежить у діапазонах: Factory New (0.00-0.07), Minimal Wear (0.07-0.15), Field-Tested (0.15-0.38), Well-Worn (0.38-0.45), Battle-Scarred (0.45-1.00). Float - це число від 0 до 1, що описує зношення: що нижче, то чистіший вигляд, і воно не змінюється з часом.
★ Ursus Knife | Boreal Forest дешевший на Waxpeer чи Steam?
На Waxpeer ціни на ★ Ursus Knife | Boreal Forest починаються від $49.02, а орієнтир Steam - близько $67.59. Маркетплейс часто дешевший за Steam, але перед купівлею завжди варто порівняти обидва.
Чи ★ Ursus Knife | Boreal Forest - хороший вибір?
Ціни на ★ Ursus Knife | Boreal Forest починаються від $49.02, а зараз на ринку близько 202 пропозицій - що більше пропозицій, то легше знайти добру ціну і швидко купити. Чи скін "вартий", залежить від вашого бюджету і того, наскільки вам подобається його вигляд.
Як отримати ★ Ursus Knife | Boreal Forest безкоштовно?
Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2, зокрема такі як ★ Ursus Knife | Boreal Forest. Ви нічого не платите - достатньо виконувати завдання й отримувати нагороди.
Схожі скіни
★ Ursus Knife | Doppler
★ Ursus Knife | Fade
★ Ursus Knife | Slaughter
★ Ursus Knife | Marble Fade
★ Ursus Knife | Tiger Tooth
★ Ursus Knife | Crimson Web
★ Ursus Knife | Case Hardened
★ Ursus Knife | Blue Steel
★ Ursus Knife | Ultraviolet
★ Ursus Knife
★ Ursus Knife | Damascus Steel
★ Ursus Knife | Stained
★ Ursus Knife | Night Stripe
★ Ursus Knife | Urban Masked
★ Ursus Knife | Scorched
★ Ursus Knife | Forest DDPAT
★ Ursus Knife | Rust Coat
★ Ursus Knife | Safari Mesh
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština