P2000 | Handgun

P2000 | Handgun

Restricted Пістолети StatTrak™ Дивитися всі скіни P2000

У колекції Counter-Strike 2 P2000 | Handgun зазначений як пістолет рідкості Restricted. Скіни для зброї - одні з найчастіше використовуваних у рейтинговій грі. Трапляється в повному діапазоні зношення, від Factory New аж до Battle-Scarred. Існує також версія StatTrak™ з лічильником убивств. Придбати цей предмет недорого: від $0.65, за ціни Steam приблизно $0.69. Велика кількість оголошень полегшує купівлю та оцінку. Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2 - подивіться, як почати.

Стандарт
Стан Steam Waxpeer Пропозиції
Factory New $20.46 $18.56 16
Minimal Wear $2.27 $1.79 37
Field-Tested $1.16 $0.86 22
Well-Worn $0.92 $0.62 50
Battle-Scarred $0.84 $0.66 14
StatTrak™
Стан Steam Waxpeer Пропозиції
Factory New $16.99 $14.86 24
Minimal Wear $4.20 $3.67 11
Field-Tested $1.98 $1.60 23
Well-Worn $1.45 $1.16 110
Battle-Scarred $1.35 $1.15 97

Ринкова статистика

$0.62
Ціна від
$18.56
Найвища ціна
404
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
+85%
Доплата за StatTrak™
2
Варіанти

Історія цін

12.08.202626.09.2026
Waxpeer Steam $0.60 - $1.02

Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20

Часті запитання

Скільки коштує P2000 | Handgun?
Ціни на P2000 | Handgun починаються від $0.62 на Waxpeer, за орієнтовної ціни Steam близько $0.92. Підсумкова сума залежить головно від стану зношення - сильніше зношені екземпляри дешевші, а Factory New може коштувати в кілька разів більше.
Який стан P2000 | Handgun коштує найбільше?
Найвища ціна у стані Factory New (близько $18.56), бо це найкращий доступний стан цього скіна і найбажаніший для колекціонерів.
Чи варто купувати P2000 | Handgun?
P2000 | Handgun коштує від $0.62 за близько 404 пропозицій на ринку, що добре показує його доступність. Остаточне рішення - справа смаку та бюджету, а на GetSkin ви можете отримати схожі скіни безкоштовно.
До якого рівня рідкості належить P2000 | Handgun?
Рідкість P2000 | Handgun - Restricted (Пістолети). Вищий рівень рідкості зазвичай іде разом із вищою ціною та меншою доступністю.
Який стан P2000 | Handgun найдешевший?
Найдешевший - Well-Worn, ціни починаються від $0.62. Це зазвичай найкращий вибір, коли ціна важливіша за ідеальний вигляд.
У яких станах зношення доступний P2000 | Handgun?
P2000 | Handgun доступний у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Кожен стан відповідає іншому діапазону float - що нижчий float, то менше видимих слідів зношення і зазвичай вища ціна.
Чи можна отримати P2000 | Handgun без оплати?
На GetSkin ви збираєте бали за виконання простих завдань і обмінюєте їх на скіни Counter-Strike 2 - без внесків і прихованих витрат. Здобуті скіни потрапляють прямо на ваш акаунт Steam.

Схожі скіни

Переглянути категорії

Партнери

Партнер місяця
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту 18+
szoxyt
Перейти на сайт G4SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2