P2000 | Red FragCam
P2000 | Red FragCam - це пістолет рідкості Mil-Spec Grade у Counter-Strike 2. Скіни зброї складають найпопулярнішу частину ринку предметів Counter-Strike 2. Доступний у всіх п’яти станах зношення - від Factory New до Battle-Scarred. Існує також версія StatTrak™ з лічильником убивств. Це один із дешевших скінів - ціни починаються від $2.23 (Steam приблизно $2.36). Велика кількість оголошень полегшує купівлю та оцінку. На GetSkin ви перетворюєте безкоштовно зароблені бали на скіни Counter-Strike 2.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $18.39 | $16.32 | 17 |
| Minimal Wear | $5.47 | $5.30 | 17 |
| Field-Tested | $3.92 | $3.51 | 13 |
| Well-Worn | $3.66 | $8.26 | 1 |
| Battle-Scarred | $3.78 | $3.78 | 9 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $9.19 | $29.72 | 1 |
| Minimal Wear | $4.23 | $3.28 | 19 |
| Field-Tested | $2.43 | $2.27 | 26 |
| Well-Worn | $4.25 | $3.41 | 2 |
| Battle-Scarred | $2.50 | $3.00 | 11 |
Ринкова статистика
$2.27
Ціна від
$29.72
Найвища ціна
116
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$1.90 - $3.21
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Скільки платити за P2000 | Red FragCam?
P2000 | Red FragCam можна купити від $2.27 на Waxpeer (близько $2.43 на Steam). Ціна зростає з кращим станом і у версії StatTrak™, тож варто порівняти варіанти в таблиці вище.
Чи P2000 | Red FragCam - хороший вибір?
Ціни на P2000 | Red FragCam починаються від $2.27, а зараз на ринку близько 116 пропозицій - що більше пропозицій, то легше знайти добру ціну і швидко купити. Чи скін "вартий", залежить від вашого бюджету і того, наскільки вам подобається його вигляд.
Який стан P2000 | Red FragCam коштує найбільше?
Найдорожчий - Factory New, близько $16.32. Кращі (нижчі) стани зношення рідкісніші й виглядають чистіше, тому досягають вищих цін.
Який стан P2000 | Red FragCam найдешевший?
Найнижча ціна у стані Field-Tested (від $3.51). Сильніше зношені стани дешевші, бо мають вищий float і помітніші сліди використання.
До якого рівня рідкості належить P2000 | Red FragCam?
P2000 | Red FragCam - предмет рідкості Mil-Spec Grade у категорії Пістолети. Рідкість у CS2 позначається кольором і впливає на те, наскільки важко здобути скін.
Скільки коштує StatTrak P2000 | Red FragCam?
Так, P2000 | Red FragCam має версію StatTrak™ - ціни починаються від $2.27 ( щодо звичайної версії). StatTrak™ рахує ваші вбивства цією зброєю і цінується здебільшого рейтинговими гравцями.
Як отримати P2000 | Red FragCam безкоштовно?
Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2, зокрема такі як P2000 | Red FragCam. Ви нічого не платите - достатньо виконувати завдання й отримувати нагороди.
Схожі скіни
P2000 | Silver
P2000 | Ocean Foam
P2000 | Fire Elemental
P2000 | Scorpion
P2000 | Chainmail
P2000 | Dispatch
P2000 | Corticera
P2000 | Pathfinder
P2000 | Woodsman
P2000 | Imperial Dragon
P2000 | Coach Class
P2000 | Grassland Leaves
P2000 | Space Race
P2000 | Wicked Sick
P2000 | Panther Camo
P2000 | Obsidian
P2000 | Pulse
P2000 | Grassland
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština