G3SG1 | VariCamo
G3SG1 | VariCamo (Industrial Grade) - один із предметів типу гвинтівка у Counter-Strike 2. Зброю з таким оздобленням добре видно під час матчу, що цінують багато гравців. Доступний у всіх п’яти станах зношення - від Factory New до Battle-Scarred. Також доступна версія Souvenir. Придбати цей предмет недорого: від $0.05, за ціни Steam приблизно $0.10. На ринку багато пропозицій, тож їх легко знайти. На GetSkin ви можете отримати скіни на кшталт цього, обмінюючи бали, які збираєте безкоштовно, виконуючи завдання.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $0.25 | $0.15 | 30 |
| Minimal Wear | $0.08 | $0.07 | 19 |
| Field-Tested | $0.06 | $0.26 | 166 |
| Well-Worn | $0.06 | $0.15 | 24 |
| Battle-Scarred | $0.06 | $0.05 | 20 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $8.71 | $8.05 | 3 |
| Minimal Wear | $4.33 | $21.76 | 5 |
| Field-Tested | $2.56 | $5.41 | 1 |
Ринкова статистика
$0.05
Ціна від
$21.76
Найвища ціна
268
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$0.03 - $0.16
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Яка поточна ціна G3SG1 | VariCamo?
Ціни на G3SG1 | VariCamo починаються від $0.05 на Waxpeer, за орієнтовної ціни Steam близько $0.06. Підсумкова сума залежить головно від стану зношення - сильніше зношені екземпляри дешевші, а Factory New може коштувати в кілька разів більше.
Чи G3SG1 | VariCamo - хороший вибір?
G3SG1 | VariCamo коштує від $0.05 за близько 268 пропозицій на ринку, що добре показує його доступність. Остаточне рішення - справа смаку та бюджету, а на GetSkin ви можете отримати схожі скіни безкоштовно.
Який стан G3SG1 | VariCamo найдорожчий?
Найвища ціна у стані Field-Tested (близько $0.26), бо це найкращий доступний стан цього скіна і найбажаніший для колекціонерів.
Який найдешевший стан G3SG1 | VariCamo?
Найдешевший - Battle-Scarred, ціни починаються від $0.05. Це зазвичай найкращий вибір, коли ціна важливіша за ідеальний вигляд.
Яка рідкість у G3SG1 | VariCamo?
Рідкість G3SG1 | VariCamo - Industrial Grade (Гвинтівки). Вищий рівень рідкості зазвичай іде разом із вищою ціною та меншою доступністю.
Скільки коштує StatTrak G3SG1 | VariCamo?
Ні, для G3SG1 | VariCamo немає варіанта StatTrak™. Тут ви обираєте серед доступних станів зношення звичайної версії.
Чи можна отримати G3SG1 | VariCamo без оплати?
На GetSkin ви збираєте бали за виконання простих завдань і обмінюєте їх на скіни Counter-Strike 2 - без внесків і прихованих витрат. Здобуті скіни потрапляють прямо на ваш акаунт Steam.
Схожі скіни
G3SG1 | Chronos
G3SG1 | Violet Murano
G3SG1 | Arctic Camo
G3SG1 | The Executioner
G3SG1 | Flux
G3SG1 | Orange Kimono
G3SG1 | Demeter
G3SG1 | New Roots
G3SG1 | Contractor
G3SG1 | Azure Zebra
G3SG1 | Ancient Ritual
G3SG1 | Stinger
G3SG1 | Safari Mesh
G3SG1 | Keeping Tabs
G3SG1 | High Seas
G3SG1 | Murky
G3SG1 | Black Sand
G3SG1 | Dream Glade
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština