Counter-Strike

Skiny do CSGO

Skiny do CS GO, jak je zdobyć? Ile kosztują i co dają?


CSGO to inaczej Counter-Strike: Global Offensive, czyli popularna strzelanka stworzona przez Valve. Jest dostępna za darmo na komputery na platformie Steam. Produkcja została wydana w 2012 roku i posiada setki tysięcy graczy i fanów. W grze są dostępne skiny, które kosztują czasem i nawet kilka tysięcy złotych. Czym są skiny i co dają?

Co dają skiny w CSGO?


Skiny to inaczej skórki, czyli niestandardowe wyglądy broni w CSGO. Dzięki nim możemy się wyróżnić w grze i posiadać kolorową broń. Skin to tylko wygląd broni i nie dodaje on żadnego skilla, umiejętności, nie zadaje więcej damage. Wartość skina zależy od jego wyglądu, stanu, unikalności i tego w jaki sposób można go zdobyć. Najtańsze zaczynają się już od kilka groszy, a te najdroższe potrafią kosztować nawet 100 tysięcy dolarów. Tak! Niektóre skiny potrafią tyle kosztować.

Skiny w CSGO

Stany broni w CSGO


Wyróżniamy 5 stanów broni w grze, im lepszy jest stan tym skórka na broni wygląda ładniej, jest mniej "zadrapana". Najlepszym stanem jest Factory New, a najgorszym Battle-Scared. Stan broni w skrzynce jest losowy i nie możemy wybrać jaki stan nam wypadnie. Możemy natomiast kupić broń z takim stanem jaki nam odpowiada. Bronie z gorszym stanem są tańsze i łatwiej dostepne.

  • Fabrycznie nowa (FN - Factory New)
  • Lekko używana (MW - Minimal Wear)
  • Przetestowana w boju (FT - Field-tested)
  • Mocne zużycie (WW - Well-Worn)
  • Zaprawiona w walkach (BS - Battle-Scared)

Na naszej stronie możecie zdobyć skiny do CSGO w różnych stanach zupełnie za darmo! Przejdź na stronę główną i poznaj więcej szczegółów.