★ Shadow Daggers | Night
★ Shadow Daggers | Night у Counter-Strike 2 - це предмет типу ніж, рідкість Covert. На ринку його можна знайти в станах Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Цей предмет також має видання StatTrak™. Предмет середнього рівня - від $44.48, Steam приблизно $42.86. На ринку багато пропозицій, тож їх легко знайти. На GetSkin ви можете отримати скіни на кшталт цього, обмінюючи бали, які збираєте безкоштовно, виконуючи завдання.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Minimal Wear | $60.68 | $59.96 | 50 |
| Field-Tested | $52.08 | $42.38 | 50 |
| Well-Worn | $63.25 | $82.54 | 3 |
| Battle-Scarred | $50.40 | $41.77 | 19 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Minimal Wear | $115.00 | $108.68 | 10 |
| Field-Tested | $81.84 | $73.57 | 13 |
| Well-Worn | $82.65 | $123.05 | 1 |
| Battle-Scarred | $74.75 | $96.11 | 2 |
Ринкова статистика
$41.77
Ціна від
$123.05
Найвища ціна
148
Пропозицій на ринку
4
Доступні стани
+76%
Доплата за StatTrak™
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$40.37 - $66.48
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Скільки коштує ★ Shadow Daggers | Night?
★ Shadow Daggers | Night можна купити від $41.77 на Waxpeer (близько $50.40 на Steam). Ціна зростає з кращим станом і у версії StatTrak™, тож варто порівняти варіанти в таблиці вище.
Які діапазони float для ★ Shadow Daggers | Night?
Float ★ Shadow Daggers | Night залежить від стану і лежить у діапазонах: Minimal Wear (0.07-0.15), Field-Tested (0.15-0.38), Well-Worn (0.38-0.45), Battle-Scarred (0.45-1.00). Float - це число від 0 до 1, що описує зношення: що нижче, то чистіший вигляд, і воно не змінюється з часом.
★ Shadow Daggers | Night дешевший на Waxpeer чи Steam?
На Waxpeer ціни на ★ Shadow Daggers | Night починаються від $41.77, а орієнтир Steam - близько $50.40. Маркетплейс часто дешевший за Steam, але перед купівлею завжди варто порівняти обидва.
Чи має ★ Shadow Daggers | Night версію StatTrak™?
Так, ★ Shadow Daggers | Night має версію StatTrak™ - ціни починаються від $73.57 (+76% щодо звичайної версії). StatTrak™ рахує ваші вбивства цією зброєю і цінується здебільшого рейтинговими гравцями.
Які стани зношення має ★ Shadow Daggers | Night?
Скін виступає у станах: Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Вигляд і ціна залежать від стану, тому в таблиці вище показуємо ціни окремо для кожного.
Який найдешевший стан ★ Shadow Daggers | Night?
Найнижча ціна у стані Battle-Scarred (від $41.77). Сильніше зношені стани дешевші, бо мають вищий float і помітніші сліди використання.
Як отримати ★ Shadow Daggers | Night без внеску?
Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2, зокрема такі як ★ Shadow Daggers | Night. Ви нічого не платите - достатньо виконувати завдання й отримувати нагороди.
Схожі скіни
★ Shadow Daggers | Fade
★ Shadow Daggers | Doppler
★ Shadow Daggers | Gamma Doppler
★ Shadow Daggers | Slaughter
★ Shadow Daggers | Marble Fade
★ Shadow Daggers | Case Hardened
★ Shadow Daggers | Tiger Tooth
★ Shadow Daggers
★ Shadow Daggers | Crimson Web
★ Shadow Daggers | Blue Steel
★ Shadow Daggers | Stained
★ Shadow Daggers | Lore
★ Shadow Daggers | Autotronic
★ Shadow Daggers | Freehand
★ Shadow Daggers | Scorched
★ Shadow Daggers | Ultraviolet
★ Shadow Daggers | Urban Masked
★ Shadow Daggers | Damascus Steel
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština