SG 553 | Berry Gel Coat

SG 553 | Berry Gel Coat

Mil-Spec Grade Гвинтівки Дивитися всі скіни SG 553

У Counter-Strike 2 SG 553 | Berry Gel Coat представлений як гвинтівка рідкості Mil-Spec Grade. Скіни зброї складають найпопулярнішу частину ринку предметів Counter-Strike 2. Його можна отримати в будь-якому стані зношення, від Factory New до Battle-Scarred. Бюджетний вибір - від $1.10 і приблизно $0.96 у Steam. Велика кількість оголошень полегшує купівлю та оцінку. На GetSkin ви перетворюєте безкоштовно зароблені бали на скіни Counter-Strike 2.

Стандарт
Стан Steam Waxpeer Пропозиції
Factory New $5.12 $4.14 60
Minimal Wear $2.42 $1.69 63
Field-Tested $1.26 $0.92 50
Well-Worn $1.38 $1.34 53
Battle-Scarred $1.08 $0.85 77

Ринкова статистика

$0.85
Ціна від
$4.14
Найвища ціна
303
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани

Історія цін

12.08.202626.09.2026
Waxpeer Steam $0.80 - $1.71

Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20

Часті запитання

Скільки платити за SG 553 | Berry Gel Coat?
Ціни на SG 553 | Berry Gel Coat починаються від $0.85 на Waxpeer, за орієнтовної ціни Steam близько $1.08. Підсумкова сума залежить головно від стану зношення - сильніше зношені екземпляри дешевші, а Factory New може коштувати в кілька разів більше.
Який найдешевший стан SG 553 | Berry Gel Coat?
Найдешевший - Battle-Scarred, ціни починаються від $0.85. Це зазвичай найкращий вибір, коли ціна важливіша за ідеальний вигляд.
Яка рідкість у SG 553 | Berry Gel Coat?
Рідкість SG 553 | Berry Gel Coat - Mil-Spec Grade (Гвинтівки). Вищий рівень рідкості зазвичай іде разом із вищою ціною та меншою доступністю.
Чи варто купувати SG 553 | Berry Gel Coat?
SG 553 | Berry Gel Coat коштує від $0.85 за близько 303 пропозицій на ринку, що добре показує його доступність. Остаточне рішення - справа смаку та бюджету, а на GetSkin ви можете отримати схожі скіни безкоштовно.
Який стан SG 553 | Berry Gel Coat найдорожчий?
Найвища ціна у стані Factory New (близько $4.14), бо це найкращий доступний стан цього скіна і найбажаніший для колекціонерів.
Які діапазони float для SG 553 | Berry Gel Coat?
Діапазони float для SG 553 | Berry Gel Coat: Factory New (0.00-0.07), Minimal Wear (0.07-0.15), Field-Tested (0.15-0.38), Well-Worn (0.38-0.45), Battle-Scarred (0.45-1.00). У межах одного стану нижчий float рідкісніший і зазвичай трохи дорожчий, бо скін виглядає чистіше.
Як отримати SG 553 | Berry Gel Coat безкоштовно?
На GetSkin ви збираєте бали за виконання простих завдань і обмінюєте їх на скіни Counter-Strike 2 - без внесків і прихованих витрат. Здобуті скіни потрапляють прямо на ваш акаунт Steam.

Схожі скіни

Переглянути категорії

Партнери

Партнер місяця
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту 18+
szoxyt
Перейти на сайт G4SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2