Operation Vanguard Weapon Case
У колекції Counter-Strike 2 Operation Vanguard Weapon Case зазначений як скриня рідкості Base Grade. Це суто колекційний предмет - він не впливає ні на гру, ні на характеристики зброї. Наразі його можна придбати від $5.64 (Steam приблизно $6.78). Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2 - подивіться, як почати.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| - | $5.93 | $4.15 | 336 |
Ринкова статистика
$4.15
Ціна від
2 200 бал.
На GetSkin від
336
Пропозицій на ринку
Історія цін
Waxpeer
Steam
05.09.202621.10.2026
Waxpeer
Steam
$4.11 - $7.64
Ціни оновлено: 2026-10-21 04:20
Часті запитання
Скільки коштує Operation Vanguard Weapon Case?
Ціни на Operation Vanguard Weapon Case починаються від $4.15 на Waxpeer, за орієнтовної ціни Steam близько $5.93. Підсумкова сума залежить головно від стану зношення - сильніше зношені екземпляри дешевші, а Factory New може коштувати в кілька разів більше.
Operation Vanguard Weapon Case дешевший на Waxpeer чи Steam?
Waxpeer: від $4.15, Steam: близько $5.93. Різниці виникають через комісії та пропозицію, тож ціни на обох платформах можуть змінюватися з часом.
Яка рідкість у Operation Vanguard Weapon Case?
Рідкість Operation Vanguard Weapon Case - Base Grade (Скрині). Вищий рівень рідкості зазвичай іде разом із вищою ціною та меншою доступністю.
Чи Operation Vanguard Weapon Case - хороший вибір?
Operation Vanguard Weapon Case коштує від $4.15 за близько 336 пропозицій на ринку, що добре показує його доступність. Остаточне рішення - справа смаку та бюджету, а на GetSkin ви можете отримати схожі скіни безкоштовно.
Як отримати Operation Vanguard Weapon Case без внеску?
На GetSkin ви збираєте бали за виконання простих завдань і обмінюєте їх на скіни Counter-Strike 2 - без внесків і прихованих витрат. Здобуті скіни потрапляють прямо на ваш акаунт Steam. Від 2 200 бал. - стільки зараз коштує Operation Vanguard Weapon Case на GetSkin.
Схожі скіни
CS:GO Weapon Case
Operation Bravo Case
eSports 2013 Case
Operation Hydra Case
CS:GO Weapon Case 2
CS:GO Weapon Case 3
eSports 2013 Winter Case
eSports 2014 Summer Case
Glove Case
Winter Offensive Weapon Case
Operation Riptide Case
Operation Breakout Weapon Case
Huntsman Weapon Case
Operation Broken Fang Case
Chroma Case
Shattered Web Case
Chroma 2 Case
Operation Phoenix Weapon Case
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština