AWP | Wildfire

AWP | Wildfire

Covert Гвинтівки StatTrak™ Дивитися всі скіни AWP

AWP | Wildfire належить до предметів типу гвинтівка у Counter-Strike 2, рідкість Covert. Доступний у всіх п’яти станах зношення - від Factory New до Battle-Scarred. Також доступний варіант StatTrak™, що рахує ваші вбивства. Наразі його можна придбати від $36.55 (Steam приблизно $35.81). Велика кількість оголошень полегшує купівлю та оцінку. На GetSkin ви перетворюєте безкоштовно зароблені бали на скіни Counter-Strike 2.

Стандарт
Стан Steam Waxpeer Пропозиції
Factory New $189.95 $160.26 70
Minimal Wear $80.00 $66.45 126
Field-Tested $53.66 $41.04 280
Well-Worn $55.76 $48.08 17
Battle-Scarred $42.64 $33.54 73
StatTrak™
Стан Steam Waxpeer Пропозиції
Factory New $1.63 $251.65 34
Minimal Wear $178.31 $142.48 43
Field-Tested $100.75 $77.45 62
Well-Worn $110.30 $103.67 8
Battle-Scarred $90.61 $75.49 39

Ринкова статистика

$33.54
Ціна від
$251.65
Найвища ціна
752
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
+125%
Доплата за StatTrak™
2
Варіанти

Історія цін

12.08.202626.09.2026
Waxpeer Steam $1.63 - $54.68

Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20

Часті запитання

Скільки коштує AWP | Wildfire?
AWP | Wildfire можна купити від $33.54 на Waxpeer (близько $42.64 на Steam). Ціна зростає з кращим станом і у версії StatTrak™, тож варто порівняти варіанти в таблиці вище.
Яка рідкість у AWP | Wildfire?
AWP | Wildfire - предмет рідкості Covert у категорії Гвинтівки. Рідкість у CS2 позначається кольором і впливає на те, наскільки важко здобути скін.
Який найдешевший стан AWP | Wildfire?
Найнижча ціна у стані Battle-Scarred (від $33.54). Сильніше зношені стани дешевші, бо мають вищий float і помітніші сліди використання.
Який стан AWP | Wildfire найдорожчий?
Найдорожчий - Factory New, близько $160.26. Кращі (нижчі) стани зношення рідкісніші й виглядають чистіше, тому досягають вищих цін.
Чи варто купувати AWP | Wildfire?
Ціни на AWP | Wildfire починаються від $33.54, а зараз на ринку близько 752 пропозицій - що більше пропозицій, то легше знайти добру ціну і швидко купити. Чи скін "вартий", залежить від вашого бюджету і того, наскільки вам подобається його вигляд.
AWP | Wildfire дешевший на Waxpeer чи Steam?
На Waxpeer ціни на AWP | Wildfire починаються від $33.54, а орієнтир Steam - близько $42.64. Маркетплейс часто дешевший за Steam, але перед купівлею завжди варто порівняти обидва.
Чи можна отримати AWP | Wildfire без оплати?
Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2, зокрема такі як AWP | Wildfire. Ви нічого не платите - достатньо виконувати завдання й отримувати нагороди.

Схожі скіни

Переглянути категорії

Партнери

Партнер місяця
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту 18+
szoxyt
Перейти на сайт G4SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2