AK-47 | Rat Rod
AK-47 | Rat Rod у Counter-Strike 2 - це предмет типу гвинтівка, рідкість Restricted. Зброю з таким оздобленням добре видно під час матчу, що цінують багато гравців. Його можна отримати в будь-якому стані зношення, від Factory New до Battle-Scarred. Існує також версія StatTrak™ з лічильником убивств. Бюджетний вибір - від $3.49 і приблизно $3.52 у Steam. На ринку багато пропозицій, тож їх легко знайти. На GetSkin ви можете отримати скіни на кшталт цього, обмінюючи бали, які збираєте безкоштовно, виконуючи завдання.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $96.57 | $80.33 | 93 |
| Minimal Wear | $8.42 | $6.29 | 217 |
| Field-Tested | $4.27 | $3.46 | 143 |
| Well-Worn | $4.33 | $3.57 | 48 |
| Battle-Scarred | $4.06 | $3.30 | 31 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $57.50 | $42.52 | 45 |
| Minimal Wear | $18.24 | $15.86 | 31 |
| Field-Tested | $12.08 | $10.05 | 63 |
| Well-Worn | $11.56 | $9.66 | 104 |
| Battle-Scarred | $11.30 | $9.92 | 50 |
Ринкова статистика
$3.30
Ціна від
$80.33
Найвища ціна
825
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
+193%
Доплата за StatTrak™
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$3.14 - $5.45
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Яка поточна ціна AK-47 | Rat Rod?
Ціни на AK-47 | Rat Rod починаються від $3.30 на Waxpeer, за орієнтовної ціни Steam близько $4.06. Підсумкова сума залежить головно від стану зношення - сильніше зношені екземпляри дешевші, а Factory New може коштувати в кілька разів більше.
Який стан AK-47 | Rat Rod найдорожчий?
Найвища ціна у стані Factory New (близько $80.33), бо це найкращий доступний стан цього скіна і найбажаніший для колекціонерів.
Чи варто купувати AK-47 | Rat Rod?
AK-47 | Rat Rod коштує від $3.30 за близько 825 пропозицій на ринку, що добре показує його доступність. Остаточне рішення - справа смаку та бюджету, а на GetSkin ви можете отримати схожі скіни безкоштовно.
Яка рідкість у AK-47 | Rat Rod?
Рідкість AK-47 | Rat Rod - Restricted (Гвинтівки). Вищий рівень рідкості зазвичай іде разом із вищою ціною та меншою доступністю.
Який найдешевший стан AK-47 | Rat Rod?
Найдешевший - Battle-Scarred, ціни починаються від $3.30. Це зазвичай найкращий вибір, коли ціна важливіша за ідеальний вигляд.
Які стани зношення має AK-47 | Rat Rod?
AK-47 | Rat Rod доступний у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Кожен стан відповідає іншому діапазону float - що нижчий float, то менше видимих слідів зношення і зазвичай вища ціна.
Як отримати AK-47 | Rat Rod без внеску?
На GetSkin ви збираєте бали за виконання простих завдань і обмінюєте їх на скіни Counter-Strike 2 - без внесків і прихованих витрат. Здобуті скіни потрапляють прямо на ваш акаунт Steam.
Схожі скіни
AK-47 | Wild Lotus
AK-47 | Gold Arabesque
AK-47 | Hydroponic
AK-47 | Fire Serpent
AK-47 | X-Ray
AK-47 | Jet Set
AK-47 | Case Hardened
AK-47 | Bloodsport
AK-47 | Vulcan
AK-47 | The Empress
AK-47 | Neon Revolution
AK-47 | Fuel Injector
AK-47 | Panthera onca
AK-47 | AUTOEXEC
AK-47 | First Class
AK-47 | Jaguar
AK-47 | Wasteland Rebel
AK-47 | Consequence of the Jinn
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština