AK-47 | Baroque Purple
AK-47 | Baroque Purple відомий у Counter-Strike 2 як гвинтівка із рідкістю Industrial Grade. Трапляється в повному діапазоні зношення, від Factory New аж до Battle-Scarred. Також доступна версія Souvenir. Наразі його можна придбати від $5.92 (Steam приблизно $5.69). На ринку багато пропозицій, тож їх легко знайти. Замість купувати, ви можете отримати скіни CS2 на GetSkin за безкоштовно зібрані бали.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $72.15 | $65.48 | 113 |
| Minimal Wear | $9.34 | $8.02 | 65 |
| Field-Tested | $5.52 | $4.69 | 351 |
| Well-Worn | $5.34 | $4.89 | 263 |
| Battle-Scarred | $5.41 | $4.95 | 204 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $115.88 | $133.99 | 1 |
| Minimal Wear | $31.74 | $31.85 | 1 |
| Field-Tested | $16.90 | $17.36 | 4 |
| Well-Worn | $20.49 | $18.54 | 1 |
Ринкова статистика
$4.69
Ціна від
$133.99
Найвища ціна
1,003
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$4.52 - $7.91
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Скільки коштує AK-47 | Baroque Purple?
AK-47 | Baroque Purple можна купити від $4.69 на Waxpeer (близько $5.52 на Steam). Ціна зростає з кращим станом і у версії StatTrak™, тож варто порівняти варіанти в таблиці вище.
Який float має AK-47 | Baroque Purple?
Float AK-47 | Baroque Purple залежить від стану і лежить у діапазонах: Factory New (0.00-0.07), Minimal Wear (0.07-0.15), Field-Tested (0.15-0.38), Well-Worn (0.38-0.45), Battle-Scarred (0.45-1.00). Float - це число від 0 до 1, що описує зношення: що нижче, то чистіший вигляд, і воно не змінюється з часом.
Де AK-47 | Baroque Purple вигідніший - Waxpeer чи Steam?
На Waxpeer ціни на AK-47 | Baroque Purple починаються від $4.69, а орієнтир Steam - близько $5.52. Маркетплейс часто дешевший за Steam, але перед купівлею завжди варто порівняти обидва.
Чи доступний StatTrak™ для AK-47 | Baroque Purple?
Ні, AK-47 | Baroque Purple не має версії StatTrak™ - доступна лише стандартна версія. Так є для багатьох скінів, до яких не додали лічильник убивств.
У яких станах зношення доступний AK-47 | Baroque Purple?
Скін виступає у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Вигляд і ціна залежать від стану, тому в таблиці вище показуємо ціни окремо для кожного.
Чи має AK-47 | Baroque Purple версію Souvenir?
Так, AK-47 | Baroque Purple також доступний у версії Souvenir. Екземпляри Souvenir випадають на турнірах і бувають значно дорожчими за звичайні.
Як отримати AK-47 | Baroque Purple безкоштовно?
Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2, зокрема такі як AK-47 | Baroque Purple. Ви нічого не платите - достатньо виконувати завдання й отримувати нагороди.
Схожі скіни
AK-47 | Wild Lotus
AK-47 | Gold Arabesque
AK-47 | Hydroponic
AK-47 | Fire Serpent
AK-47 | X-Ray
AK-47 | Jet Set
AK-47 | Case Hardened
AK-47 | Bloodsport
AK-47 | Vulcan
AK-47 | The Empress
AK-47 | Neon Revolution
AK-47 | Fuel Injector
AK-47 | Panthera onca
AK-47 | AUTOEXEC
AK-47 | First Class
AK-47 | Jaguar
AK-47 | Wasteland Rebel
AK-47 | Consequence of the Jinn
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština