MP9 | Starlight Protector
MP9 | Starlight Protector походить із типу пістолет-кулемет у Counter-Strike 2 та має рідкість Covert. Змінює вигляд зброї у грі, не впливаючи на її характеристики. Його можна отримати в будь-якому стані зношення, від Factory New до Battle-Scarred. Існує також версія StatTrak™ з лічильником убивств. Наразі його можна придбати від $57.91 (Steam приблизно $55.36). На ринку багато пропозицій, тож їх легко знайти. Замість купувати, ви можете отримати скіни CS2 на GetSkin за безкоштовно зібрані бали.
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $125.86 | $95.93 | 71 |
| Minimal Wear | $94.77 | $69.14 | 101 |
| Field-Tested | $83.03 | $61.92 | 443 |
| Well-Worn | $80.45 | $61.21 | 62 |
| Battle-Scarred | $76.68 | $59.77 | 124 |
| Стан | Steam | Waxpeer | Пропозиції |
|---|---|---|---|
| Factory New | $130.00 | $90.43 | 30 |
| Minimal Wear | $93.57 | $65.24 | 62 |
| Field-Tested | $75.70 | $56.99 | 89 |
| Well-Worn | $81.65 | $60.71 | 15 |
| Battle-Scarred | $79.21 | $60.25 | 39 |
Ринкова статистика
$56.99
Ціна від
$95.93
Найвища ціна
1,036
Пропозицій на ринку
5
Доступні стани
2
Варіанти
Історія цін
Waxpeer
Steam
12.08.202626.09.2026
Waxpeer
Steam
$55.12 - $86.40
Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20
Часті запитання
Скільки платити за MP9 | Starlight Protector?
MP9 | Starlight Protector можна купити від $56.99 на Waxpeer (близько $75.70 на Steam). Ціна зростає з кращим станом і у версії StatTrak™, тож варто порівняти варіанти в таблиці вище.
Який стан MP9 | Starlight Protector найдорожчий?
Найдорожчий - Factory New, близько $95.93. Кращі (нижчі) стани зношення рідкісніші й виглядають чистіше, тому досягають вищих цін.
Чи MP9 | Starlight Protector - хороший вибір?
Ціни на MP9 | Starlight Protector починаються від $56.99, а зараз на ринку близько 1036 пропозицій - що більше пропозицій, то легше знайти добру ціну і швидко купити. Чи скін "вартий", залежить від вашого бюджету і того, наскільки вам подобається його вигляд.
Яка рідкість у MP9 | Starlight Protector?
MP9 | Starlight Protector - предмет рідкості Covert у категорії Пістолети-кулемети. Рідкість у CS2 позначається кольором і впливає на те, наскільки важко здобути скін.
Який найдешевший стан MP9 | Starlight Protector?
Найнижча ціна у стані Battle-Scarred (від $59.77). Сильніше зношені стани дешевші, бо мають вищий float і помітніші сліди використання.
Які стани зношення має MP9 | Starlight Protector?
Скін виступає у станах: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn і Battle-Scarred. Вигляд і ціна залежать від стану, тому в таблиці вище показуємо ціни окремо для кожного.
Чи можна отримати MP9 | Starlight Protector без оплати?
Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2, зокрема такі як MP9 | Starlight Protector. Ви нічого не платите - достатньо виконувати завдання й отримувати нагороди.
Схожі скіни
Переглянути категорії
Партнери
Партнер місяця
Перейти на сайт
G4SKINS.COM - промокод
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту
18+
szoxyt
Рекомендований
Перейти на сайт
CSGO-SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2
Безкоштовні 0.6$ + 10% до депозиту
18+
SZOX
Polski
English
Українська
Deutsch
Español
Türkçe
Português (BR)
Français
Čeština