MP9 | Army Sheen

MP9 | Army Sheen

Consumer Grade Пістолети-кулемети Дивитися всі скіни MP9

MP9 | Army Sheen - предмет Counter-Strike 2 типу пістолет-кулемет, рідкість Consumer Grade. Скіни для зброї - одні з найчастіше використовуваних у рейтинговій грі. Доступні стани: Factory New, Minimal Wear і Field-Tested. Придбати цей предмет недорого: від $1.34, за ціни Steam приблизно $1.44. Велика кількість оголошень полегшує купівлю та оцінку. Бали на GetSkin збираються безкоштовно й обмінюються на скіни CS2 - подивіться, як почати.

Стандарт
Стан Steam Waxpeer Пропозиції
Factory New $1.46 $1.13 235
Minimal Wear $1.29 $1.11 259
Field-Tested $1.27 $1.10 52

Ринкова статистика

$1.10
Ціна від
$1.13
Найвища ціна
546
Пропозицій на ринку
3
Доступні стани

Історія цін

12.08.202626.09.2026
Waxpeer Steam $1.04 - $1.65

Ціни оновлено: 2026-09-26 04:20

Часті запитання

Яка поточна ціна MP9 | Army Sheen?
Ціни на MP9 | Army Sheen починаються від $1.10 на Waxpeer, за орієнтовної ціни Steam близько $1.27. Підсумкова сума залежить головно від стану зношення - сильніше зношені екземпляри дешевші, а Factory New може коштувати в кілька разів більше.
Який стан MP9 | Army Sheen найдешевший?
Найдешевший - Field-Tested, ціни починаються від $1.10. Це зазвичай найкращий вибір, коли ціна важливіша за ідеальний вигляд.
До якого рівня рідкості належить MP9 | Army Sheen?
Рідкість MP9 | Army Sheen - Consumer Grade (Пістолети-кулемети). Вищий рівень рідкості зазвичай іде разом із вищою ціною та меншою доступністю.
Чи варто купувати MP9 | Army Sheen?
MP9 | Army Sheen коштує від $1.10 за близько 546 пропозицій на ринку, що добре показує його доступність. Остаточне рішення - справа смаку та бюджету, а на GetSkin ви можете отримати схожі скіни безкоштовно.
Який стан MP9 | Army Sheen коштує найбільше?
Найвища ціна у стані Factory New (близько $1.13), бо це найкращий доступний стан цього скіна і найбажаніший для колекціонерів.
Які діапазони float для MP9 | Army Sheen?
Діапазони float для MP9 | Army Sheen: Factory New (0.00-0.07), Minimal Wear (0.07-0.15), Field-Tested (0.15-0.38). У межах одного стану нижчий float рідкісніший і зазвичай трохи дорожчий, бо скін виглядає чистіше.
Як отримати MP9 | Army Sheen без внеску?
На GetSkin ви збираєте бали за виконання простих завдань і обмінюєте їх на скіни Counter-Strike 2 - без внесків і прихованих витрат. Здобуті скіни потрапляють прямо на ваш акаунт Steam.

Схожі скіни

Переглянути категорії

Партнери

Партнер місяця
Безкоштовний кейс Mil-Spec + 10% до депозиту 18+
szoxyt
Перейти на сайт G4SKINS.COM - промокод
Усі промокоди CS2